Rozwiń Menu+

Autoryzowany serwis drzwi drzwi Gerda, Dierre i Delta

Masz problem z drzwiami w Twoim mieszkaniu, domu bądź biurze? Zaczęły się ciężko zamykać lub nie możesz przekręcić klucza? Rozwiążemy Twój kłopot. Większość z tych uciążliwych usterek można łatwo usunąć! Dzięki naszemu kilkunastoletniemu doświadczeniu w montażu drzwi wiemy jak pozbyć się Twoich kłopotów. Nasze usługi zaczynają się od drobnych regulacji a kończą na kompleksowej naprawie mechanizmów lub wymianie zamków, jeśli istnieje taka konieczność. Nasze cechy to:
doświadczenie - nie musisz się martwić, że za pół roku znowu będziesz musiał szukać pomocy, ponieważ zamek zaczął się zacinać
szybkość działania - posiadamy w pełni wyposażony samochód serwisowy gotowy do wyjazdu w każdej chwili, więc nie musisz na nas długo czekać
atrakcyjne ceny - ponieważ jesteśmy niewielką firmą działająca na lokalnym rynku, jesteśmy w stanie zaoferować Ci atrakcyjne warunki cenowe na wykonywane usługi

Zadzwoń i umów się już teraz!

Montaż nowych drzwi, nagła awaria lub wymiana zamków - to sytuacje, które zdarzają się bardzo często. Autoryzowany serwis drzwi Gerda, Dierre i Delta, odpowiada na takie potrzeby, a także wiele innych, które mogą pojawić się w każdym domu. Jak działa nasz serwis oraz co jeszcze wchodzi w zakres usług autoryzowanego serwisu drzwi takich marek jak Gerda, Dierre czy Delta? Przeczytaj poniżej.

Jak działa autoryzowany drzwi Gerda, Dierre i Delta ?


schemat_1

Krok 1: Zadzwoń do Nas

Zadzwoń do nas pod numer 601-52-69-52 , który jest czynny 24h na dobę. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę , 7 dni w tygodniu.
schemat_2

Krok 2: Przybywamy na miejsce awarii

Czas dojazdu na miejsce awarii od zajmuje nam około 15 - 30 min. Dojazd w promieniu 30 km od Katowic jest całkowicie BEZPŁATNY!
schemat_3

Krok 3: Serwisujemy lub naprawiamy Twoje drzwi

Istnieje możliwość wymiany otwartych zamków w mieszkaniu na nowe, które oferujemy w szerokim asortymencie i różnych klasach bezpieczeństwa.


Autoryzowany serwis drzwi drzwi Gerda

Autoryzowany serwis drzwi gerdaAutoryzowany serwis drzwi Gerda to przede wszystkim montaż i wymiana zamków w drzwiach renomowanych producentów. Posiadamy szeroki wybór różnorodnych zamków do drzwi, dzięki czemu dopasujemy jego adekwatnie do Państwa potrzeb. Są to między innymi zamki wpuszczane i nawierzchniowe, które zapewniają wygodę użytkowania oraz odpowiednie bezpieczeństwo domownikom. Montujemy również inne niezbędne lub dodatkowe komponenty do drzwi jak klamki, odpowiednie wkładki zwykłe i atestowane, szyldy antywłamaniowe, okucia, wizjery czy blokady. Nasz serwis odpowiada na Państwa potrzeby o każdej porze, a każda usługa realizowana jest na najwyższym poziomie.

Autoryzowany serwis drzwi Dierre

Autoryzowany serwis drzwi dierreAutoryzowany serwis drzwi Dierre to także naprawa usterek i awarii, które mogą zdarzyć się w każdym domu. Szybko i sprawnie realizujemy takie zlecenia jak awaryjne otwieranie drzwi, które jest niezbędne w takich przypadkach jak zablokowanie klucza w zamku lub jego utrata. Takie sytuacje mogą zdarzyć się o każdej porze dnia i nocy. W nasz zakres usług wchodzi jak najszybsze uporanie się z problemem, dzięki czemu również szybko znajdą się Państwo w swoim mieszkaniu. Doradzimy i pomożemy również w wyborze nowego zamka, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba oraz od ręki go zamontujemy. Naszym celem jest przede wszystkim ekspresowa i profesjonalna pod każdym względem usługa.

Autoryzowany serwis drzwi Delta

Autoryzowany serwis drzwi deltaAutoryzowany serwis drzwi Delta to także regulacje, przeglądy i konserwacje drzwi z zamkami różnych renomowanych producentów. Są one niezbędne i pozwalają przede wszystkim uniknąć przykrych i komplikujących codzienne życie sytuacji w postaci usterek i awarii Państwa drzwi. Autoryzowany serwis to przede wszystkim w pełni zaufani prawdziwi specjaliści w swoim fachu, którzy potrafią doradzić w kwestii doboru odpowiednich zamków, sprawnie usunąć usterkę oraz dokonać szybkiego montażu nowych zamków i zabezpieczeń. W pełni mobilny zespół dojeżdża pod wskazany adres tak szybko, jak tylko jest to możliwe niezależnie od pory dnia. Oferujemy wysokiej jakości produkty od sprawdzonych producentów, a to także przekłada się na jakość naszych usług.

To żadna przyjemność nie móc dostać się do własnego mieszkania - autoryzowany serwis drzwi Gerda zaprasza do skorzystania z profesjonalnych usług.